Wiemy kiedy i za jaką cenę stracicie głowę w Puppeteer

Czy Puppeteer osiągnie tak wielki sukces jak seria LittleBigPlanet? O tym przekonamy się dopiero jesienią. Jedno jest pewne - ta gra będzie rewelacyjnie wyglądała w 3D!

W Puppeteer przejmiemy kontrolę nad pewnym chłopcem o imieniu Kutaro, któremu zły król Moon Bear urwał głowę zamieniając go tym samym w marionetkę. Nasz bohter rzecz jasna nie chce być żadną kukiełką i rusza w podróż po magicznych wnętrzach zamku, by odzyskać swoją główkę. Jak się okazuje brak posiadania tej części ciała wcale nie jest taki zły, gdyż da się ją zastąpić w zasadzie czymkolwiek – hamburgerem, grzybkiem czy trupią czaszką. Zgodnie z zapowiedzią za każdym razem mamy dzięki takiemu zabiegowi zyskać unikalne właściwości. W ingerowaniu w otoczenie pomogą nam też specjalne, magiczne nożyce.

To co rzuca się od razu w oczy to piękna, kolorowa i surrealistyczna grafika.Stylizacja na przedstawienie teatralne powoduje, że wiele elementów zdaje się wychodzić wprost z ekranu, co na telewizorach 3D będzie wyglądało z pewnością fenomenalnie.

Puppeteer pojawi się w sprzedaży 11 września, wyłącznie na PlayStation 3. Sugerowana cena gry w pudełkowym wydaniu ma wynosić 39 Euro, czyli około 160 zł.

0
Źródło: PlayStation Blog
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.