Nowy Dual SIM od HTC wkracza do Polski

HTC Desire SV został zaprojektowany z myślą o osobach, które cenią sobie posiadanie dwóch numerów w jednym telefonie — powiedział Peter Chou, prezes firmy HTC.
Nowy Dual SIM od HTC wkracza do Polski
HTC Desire SV

HTC Desire SV

Każdy wyprodukowany przez nas telefon jest tworzony z myślą o tym, aby być maksymalnie dopasowanym do preferencji użytkownika. HTC Desire SV oferuje wysoką wydajność, doskonałą rozrywkę i szybki dostęp do sieci społecznościowych, a wszystko to w jednym i tym samym urządzeniu — dodaje Chou.

W HTC Desire SV wykorzystane zostały dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1GHz oraz slot na karty microSD, które zwiększają możliwości telefonu. Wielozadaniowość pozwala na jednoczesne przeglądanie stron internetowych i korzystanie z wielu aplikacji, m.in. tych biurowych. Technologia Beats Audio to obietnica autentycznego brzmienia każdego utworu, filmów wideo oraz efektów dźwiękowych w grach, przekształcając słuchawki telefonu w mobilne centrum rozrywki. HTC Sync Manager automatycznie synchronizuje całą kolekcję muzyki, trzymaną w pamięci urządzenia – bez względu na to, gdzie się znajdujemy.

Dzięki 8-megapikselowemu aparatowi fotograficznemu z sensorem BSI, HTC Desire SV powinien wykonać przyzwoite zdjęcie nawet w słabym świetle. Wyposażony został w przysłonę obiektywu f/2,2, szerokokątny obiektyw 28mm oraz autofokus z diodą doświetlającą LED. Robiąc zdjęcia możemy szybko i bez problemu dzielić się nimi, przesyłając je na swoje konto na Dropboxie o pojemności 25 GB.

4,3 calowy ekran Super LCD2 pracuje w rozdzielczości WVGA. Mechanizm poprawiający kolory zapewniać ma wysoki kontrast i pełne barwy, natomiast optyczna luminacja zmniejsza odbicia światła, zwiększając wygodę oglądania. Wyświetlacz oferuje także szerokie kąty widzenia, przydatne podczas pracy w ruchu oraz przy silnym świetle słonecznym.

Rozwiązanie typu Dual SIM pozwala bez problemu rozdzielić pracę zawodową z życiem osobistym. Co więcej, w HTC Desire SV można utworzyć dwa oddzielne konta w jednym smartfonie, bez konieczności posiadania drugiego telefonu.

HTC Desire SV jest już dostępny na polskim rynku, w cenie 1299zł.