Nowy Xbox już jutro!

Słyszeliśmy już wiele nazw nowej konsoli. Durango, Xbox Infinity, Xbox Next... ale czym właściwie będzie nowy Xbox? Odpowiedź na te i inne pytania poznamy już jutro.
Xbox nowej generacji zostanie zaprezentowany już jutro

Xbox nowej generacji zostanie zaprezentowany już jutro

Xbox 360 ma już osiem lat i jest jednym z największych sukcesów w historii Microsoftu. Jej wiek jednak już daje o sobie znać. Oprawa audiowizualna gier już nie wygląda olśniewająco, porównując ją z ich wersjami na komputery PC. Czas na nową konsolę. Ale jaka ona będzie?

Microsoft nie podzielił się żadną informacją na jej temat. Zdementował tylko pogłoski, które twierdziły, że nowa konsola będzie wymagała stałego połączenia z Internetem. To koniec oficjalnych wieści na jej temat. A nieoficjalnie?

Plotek po Internecie krąży cała masa. Nowy Xbox ma być ponoć wyposażony w 64-bitowy, ośmiordzeniowy procesor taktowany z częstotliwością 1,6 GHz i 8 GB pamięci RAM. To znaczny krok naprzód porównując z Xboxem 360, który ma trzyrdzeniowy procesor taktowany z częstotliwością 3,2 Ghz i 512 MB pamięci RAM.

Konsola ma ponoć również być wyposażona w moduł Wi-Fi, posiadać porty USB 3.0, napęd Blu-ray, duży dysk twardy, wyjścia cyfrowego dźwięku i HDMI. Ma również nie zabraknąć wbudowanego czujnika Kinect drugiej generacji. Co ciekawe, nowy Xbox podobno ma mieć również wejście HDMI, co ma pozwolić pracować mu jako urządzenie STB.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.