Kolejne 6 gier wybranych przez graczy ukaże się na Steamie

Targi E3 już za nami, tymczasem Valve po cichutku ogłosiło następne tytuły gier niezależnych, które ukażą się na Steamie w odpowiednim czasie. Ostatnim razem mieliśmy zalew gier stylizowanych na retro, teraz czekają nas głównie horrory.

Assetto Corsa

Wyścigi samochodowe stawiające na realistyczny model jazdy, duże możliwości tuningu i licencjonowane auta (tak, jest też widok z kokpitu). Twórcy niezależni rzadko zabierają się za tego typu gry, więc z pewnością Assetto Corsa zasługuje na takie wyróżnienie.

DreadOut

Grupka studentów podczas wakacyjnej podróży dociera do opuszczonego miasta. Wkrótce złe dusze wyciągają ręce po młodych ludzi, a ich jedynym ratunkiem będzie Linda – dziewczyna lubująca się w nowoczesnych technologiach. Wyposażona w smartfon, kamerkę i aparat fotograficzny ruszy na pomoc swoim przyjaciołom. Demo tego przygodowego survival horroru można już pobrać z karty Steam gry.

Ether One

Ciekawie zapowiadająca się gra przygodowo-eksploracyjna, w której wcielimy się w rolę Restorera – człowieka potrafiącego przywracać zagubione wspomnienia innych ludzi. Grę cechuje bardzo ładna, rysunkowa oprawa graficzna. Na Steam zadebiutuje już latem tego roku.

GunZ 2: The Second Duel

Shooter TPP nastawiony na rozgrywkę w sieci. Gra obiecuje swobodę poruszania się: bieganie po ścianach i wysokie skoki. Oprócz standardowych broni palnych pojawią się także bronie białe. Gra będzie oparta o model F2P.

Stoneheart

Skrzyżowanie Settlersów z Minecraftem, czyli budujemy miasto, chronimy osadników, eksplorujemy teren i walczymy z przeciwnikami. Gra zadebiutuje na Steam pod koniec tego roku.

The Forest

Survival horror, o którym szerzej pisaliśmy już wcześniej. Ciekawy pomysł, ładna grafika, zobaczymy czy sama rozgrywka także będzie satysfakcjonująca. The Forest pojawi się na Steam pod koniec tego roku.

0
Źródło: Steam
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.