Oculus Rift: nadeszła pora na wirtualny sex!

Wicked Paradise to pierwsza gra erotyczno-przygodowa jaka pojawi się na Oculus Rifcie. Od przyszłego roku branża porno wkroczy na zupełnie nowe wody. Czy podbije także rynek rozszerzonej rzeczywistości?

„Mamy setki świetnie wyglądających strzelanek, ale ani jednej dobrze zaprojektowanej gry erotycznej. — mówi

Jeroen Van den Bosch, założyciel studia

– Jednym z pierwszych pytań jakie zadałem sobie na początku tej drogi było: Czy wirtualna kobieta znajdująca się w wirtualnym świecie potrafiłaby sprawić, żebyś naprawdę się na nią napalił? Odpowiedź była jedna – tak. I dlaczego nie zrobić by właśnie czegoś takiego

?”

Parę miesięcy temu pisaliśmy o powstającym studiu Sinful Robot, które szukało artystów do współpracy przy pierwszej erotycznej grze na Oculus Rifta. Teraz wiemy już, że będzie to Wicked Paradise. W grze wcielimy się w mężczyznę, który przesiadując w barze poznaje piękną kobietę (w kolejnych wersjach ma się też pojawić bohaterka płci żeńskiej). Jeśli rozmowa potoczy się we właściwym kierunku, a dama nie będzie mogła oprzeć się naszym wdziękom czeka nas „pasjonujący, dziki seks”. Koncept nie brzmi zbyt ambitnie, ale nie oszukujmy się – kto szukałby czegoś więcej w tego typu rozrywce. Van den Bosh obiecuje przepiękne, realistyczne animacje – ich próbkę w wersji pre-alpha można zobaczyć pod TYM linkiem

.

Wicked Paradise będzie pojawiać się w epizodach, wzorem The Walking Dead, a jej premiera ma mieć miejsce w przyszłym roku, gdy Oculus Rift wejdzie już do masowej sprzedaży.

0
Źródło: Kotaku
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.