Ruszyła potężna konkurencja dla iSpotów, pierwszy iDream już otwarty

Ruszyła potężna konkurencja dla iSpotów, pierwszy iDream już otwarty

W ofercie otwartego w Bydgoszczy salonu iDream znajdują się zarówno produkty, oprogramowanie oraz akcesoria Apple, jak również akcesoria innych producentów przeznaczone do produktów Apple. Powierzchnia salonu wynosi ponad 100 metrów kwadratowych. W ramach salonu w Bydgoszczy zostanie również niedługo uruchomiony serwis produktów Apple.

Do końca roku planujemy otworzyć jeszcze 3-4 salony iDream o powierzchni podobnej do tego w Bydgoszczy lub większej. Jesteśmy w trakcie negocjacji z wynajmującymi powierzchnie — mówi Tomasz Basiński, Wiceprezes Zarządu Eurotel SA.

Na mocy umowy pomiędzy spółką Eurotel SA i Apple Distribution International Ireland, Eurotel jako Apple Authorized Reseller może otwierać i prowadzić na polskim rynku autoryzowane salony sprzedaży Apple. Oprócz sprzedaży produktów Apple, Eurotel ma też w ramach umowy możliwość prowadzenia działalności w zakresie usług serwisowych i szkoleniowych.

Rozszerzenie przez Eurotel profilu działalności o kolejną markę było możliwe dzięki doświadczeniu i potencjałowi spółki w zakresie obsługi salonów sprzedaży, nabytym przez lata współpracy z operatorami telekomunikacyjnymi Play i T-Mobile. Uruchomienie iDream oznacza dla Eurotel SA wejście w nową branżę jaką jest IT i elektronika użytkowa.