Watch Dogs, Far Cry i Rabbids na srebrnym ekranie!

Nowa wytwórnia filmowa Ubisoftu ma wielkie plany, by podbić Hollywood. Chociaż żaden z zapowiedzianych przez nie filmów jeszcze nie wszedł w fazę produkcji, francuski gigant zapowiedział już ekranizację trzech kolejnych gier.

Jak do tej pory najwięcej wiadomo na temat ekranizacji „Assassin’s Creed”. Premiera filmu została zaplanowana na 22 maja 2015r., a w roli głównej zobaczymy Michael’a Fassbender’a. W „Splinter Cell” zagra natomiast Tom Hardy i premiery filmu również nie powinniśmy się spodziewać przed rokiem 2015. W planach Ubisoftu jest także „Tom Clancy’s Ghost Recon”.

To jednak nie wszystko. Choć Ubisoft przyznaje, że nie zamierza przenosić na ekran wszystkich swoich gier, gdyż jak twierdzi nie każda z nich nadaje się do adaptacji, to z pewnością w najbliższych latach zobaczymy jeszcze trzy ekranizacje: Watch Dogs, Far Cry i Rabbids. Ubisoftowi zależy na tym, by filmy nie powielały historii, opowiedzianej w grach wideo – możemy więc liczyć na zupełnie nowe przygody naszych ulubionych bohaterów.

Podobnie jak w przypadku trzech pierwszych tytułów Ubisoft Motion Pictures firma zachowa pełną kontrolę nad procesem produkcji filmów – sama zatrudni scenarzystów, reżyserów i aktorów.

Kampanie marketingowe każdego z filmów rozpoczną się na 18 miesięcy przed premierowym pokazem – wtedy to z pewnością otrzymamy więcej szczegółowych informacji.

0
Źródło: Variety
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.