Watch Dogs, Far Cry i Rabbids na srebrnym ekranie!

Ubisoft Motion Pictures bierze się za filmowe adaptacje kolejnych gier wideo.

Jak do tej pory najwięcej wiadomo na temat ekranizacji „Assassin’s Creed”. Premiera filmu została zaplanowana na 22 maja 2015r., a w roli głównej zobaczymy Michael’a Fassbender’a. W „Splinter Cell” zagra natomiast Tom Hardy i premiery filmu również nie powinniśmy się spodziewać przed rokiem 2015. W planach Ubisoftu jest także „Tom Clancy’s Ghost Recon”.

To jednak nie wszystko. Choć Ubisoft przyznaje, że nie zamierza przenosić na ekran wszystkich swoich gier, gdyż jak twierdzi nie każda z nich nadaje się do adaptacji, to z pewnością w najbliższych latach zobaczymy jeszcze trzy ekranizacje: Watch Dogs, Far Cry i Rabbids. Ubisoftowi zależy na tym, by filmy nie powielały historii, opowiedzianej w grach wideo – możemy więc liczyć na zupełnie nowe przygody naszych ulubionych bohaterów.

Podobnie jak w przypadku trzech pierwszych tytułów Ubisoft Motion Pictures firma zachowa pełną kontrolę nad procesem produkcji filmów – sama zatrudni scenarzystów, reżyserów i aktorów.

Kampanie marketingowe każdego z filmów rozpoczną się na 18 miesięcy przed premierowym pokazem – wtedy to z pewnością otrzymamy więcej szczegółowych informacji.

Chcesz być na bieżąco z CHIP? Obserwuj nas w Google News