Wiedźmin 3 w akcji robi OGROMNE wrażenie

Żeby wprowadzić graczy w klimat gry i odkryć przed nimi arkana produkcji, CD Projekt RED opublikowało również nakręcony w Szkocji film "Początek", produkcję ukazującą m.in. źródła inspiracji twórców.

-Zapowiedź gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na konsolę Xbox One to dla CD Projekt RED chwila niezwykle doniosła. Wierzymy, że trzecia część gry, która zdobyła serca graczy na całym świecie, nada kształt całemu pokoleniu gier RPG na konsolach nowej generacji.powiedział Adam Badowski, Szef Studia CD Projekt RED.

Od momentu rozpoczęcia prac nad grą staraliśmy się tchnąć w gatunek nowego ducha – po raz pierwszy mogliśmy otworzyć świat i poszerzyć jego granice tak bardzo, jak tylko chcieliśmy, a historię opowiedzieć z filmowym zacięciem. Jestem pewny, że materiały które dotychczas zaprezentowaliśmy mówią same za siebie – chcemy zrewolucjonizować gatunek i mamy nadzieję, że to widać„, dodaje Badowski.

Podczas swojej obecności na targach E3, CD Projekt RED zaprezentuje unikalne materiały wideo dostępne tylko dla odwiedzających oraz -po raz pierwszy w historii Wiedźmina 3- rozgrywkę na żywo. Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się na rynku w 2014 roku i będzie dostępny na konsole Xbox One, Playstation 4 oraz PC.

Ah, no i jeszcze ukryta wiadomość (wyższa rozdzielczość dostępna tutaj: http://i.imgur.com/5zdaVtV.png )

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.