World of Tanks: czołgi wjeżdżają na konsole

Wargaming, ogłasiło dziś po raz pierwszy World of Tanks na Xbox 360, pieczętując tym samym swój debiut na konsolach. Wyprodukowana od podstaw, specjalnie z myślą o konsoli Microsoftu, World of Tanks: Xbox 360 przybliży drużynową grę akcji oraz przystępność gatunku Free-to-Play dziesiątkom milionów graczy skupionych w usłudze Xbox LIVE na całym globie.

Gra jest przygotowywana przez Wargaming West (studio znane wcześniej jako Day 1 Studios), zostanie wydana przez Microsoft i będzie dostępna do pobrania cyfrowo zarówno dla graczy ze srebrnym, jak i złotym kontem w usłudze Xbox Live (Gracze korzystający ze srebrnej subskrypcji usługi Xbox LIVE mogą grać w World of Tanks Xbox 360 za darmo przez 7 dni). Tytuł będzie miał gruntownie przemodelowane sterowanie, matchmaking, nowy interfejs użytkownika i inne cechy, aby w pełni wykorzystywać możliwości technologiczne i internetowe konsoli Xbox 360.

Podczas trwania otwartej bety World of Tanks: Xbox 360 gra zawierać będzie czołgi amerykańskie oraz niemieckie. Wargaming ma szerokie plany by regularnie dostarczać nowych aktualizacji i treści w grze, poczynając od dnia premiery.

„Wargaming od zawsze szukał nowych dróg i sposobów, aby trafiać z naszymi grami do nowych użytkowników i na owe platformy,” powiedział Victor Kislyi, prezes Wargaming. „Partnerstwo z Microsoftem i nasza droga ku bardzo popularnej konsoli Xbox 360 pozwoli milionom nowych graczy doświadczyć fenomenu World of Tanks i jakości, która uczyniła grę globalnym fenomenem.”

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.