Motorola X: wyciekła specyfikacja kontrowersyjnego smartfonu!

Kluczem do sukcesu mają być niewielkie wymiary (niewielkie = ekran 4,7″), wydajne podzespoły, dobry aparat, dobre wykonanie i niska cena. Jak donosi evleaks, który już niejednokrotnie podawał informacje o nowych urządzeniach Moto X będzie miało ekran o rozdzielczości HD 720p, czyli 1280×720 pikseli. Przy takiej wielkości wyświetlacza daje to gęstość pikseli na poziomie wyświetlaczy Retina.
Motorola X: wyciekła specyfikacja kontrowersyjnego smartfonu!

Procesor… 2 rdzeniowy Snapdragon MSM8960 Pro, ale pracujący z wysoką częstotliwością 1,7 GHz. Smartfon będzie miał aż 2 GB pamięci RAM, co jest parametrem charakterystycznym dla urządzeń z najwyższej półki. Będzie też wbudowana pamięć flash o pojemności 16 GB, ale póki co nic nie wiadomo na temat slotu microSD.

Mocnym punktem Moto X ma być aparat, choć na razie nie wiadomo nic poza rozdzielczością matrycy, która ma mieć 10 Mp. Przedni aparat, również obecny, będzie miał całkiem przyzwoite 2 Mp. Nowa Motorola ma zadebiutować w październiku wyposażona w niezmodyfikowany system Android 4.2.2. Zdjęcie przedstawia tajemniczy model Motoroli ujawniony przez serwis Tinhte.vn i prawdopodobnie właśnie tak będzie wyglądał nowy Moto X.