Wzbogać swoje stereofoniczne słuchawki o system Surround 7.1

Razer Surround to technologia zaprojektowana z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć, dzięki której każde stereofoniczne słuchawki zmieniają się w wirtualny system dźwięku przestrzennego 7.1.

Obecne na rynku technologie emulacji systemów surround często nie sprawdzają się w praktyce z powodu różnic w budowie anatomicznej uszu różnych użytkowników i dlatego nie mogą równać się z rzeczywistymi zestawami dźwiękowymi. Opatentowana przez Razer technologia oferuje możliwość dostosowania dźwięku do własnych preferencji. Kalibracja obejmuję serię testów dźwiękowych, dzięki którym każdy użytkownik uzyska najlepiej dostosowane dla siebie środowisko dźwiękowe. Między innymi dzięki temu technologia wirtualnego dźwięku przestrzennego Razera znacznie przewyższa inne, dostępne na rynku. Razer Surround oferuje graczom w pełni spersonalizowany dźwięk przestrzenny 7.1 i możliwość doświadczenia trójwymiarowej przestrzeni, dzięki czemu będą w stanie zlokalizować przeciwników na podstawie dźwięku i uzyskać przewagę podczas rozgrywki.

Technologia Razer Surround jest dostępna jako dodatek uzupełniający aplikację Razer Synapse 2.0. Oferując wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, jednocześnie przetrzymuje wszystkie indywidualne ustawienia gracza w chmurze. Preferencje te są dostępne w dowolnym momencie i są automatycznie stosowane na każdym komputerze, na którym zaloguje się gracz korzystając z aplikacji Synapse 2.0, oferując odpowiednio skalibrowane środowisko dźwiękowe.

W podziękowaniu za wsparcie, jakiego producentowi udziela społeczność graczy i solidaryzując sięz partnerami handlowymi w świecie gamingu, do końca grudnia 2013 roku Razer uchyla cenę 19,99 Euro obowiązującą za technologię Razer Surround. Wszyscy zainteresowani użytkownicy mogą wtym czasie pobrać aplikację za darmo. Również do końca grudnia 2013 roku użytkownicy będą mogli wesprzeć fundację Child’s Play (www.childsplaycharity.org) dowolną kwotą, gdy tylko rozpocznie się proces pobierania aplikacji. Od 1 stycznia 2014 roku technologia będzie dostępna w cenie 19,99 Euro.

Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.