Zobacz, jak sprawuje się interfejs PS4 w akcji!

PlayStation 4 zostanie wyposażone w kilka funkcji, które znacznie usprawnią komunikację między użytkownikami i sprawią, że zabawa będzie przyjemniejsza.

Nowy interfejs PS4 pozwoli nam na szybki przegląd najnowszych wiadomości. Kumpela wbiła platynę? Będziesz mógł wyrazić swoją aprobatę. Nie możesz przejść jakiegoś etapu w grze? Sprawdź jak poradzili sobie inni. Możliwość dzielenia się nagraniami z rozgrywek lub oglądania streamu na żywo to funkcja, na którą bardzo czekaliśmy. Sony również na tym zyska, bo nie ma lepszej reklamy danego tytułu niż oglądanie jak znajomi bawią się przy nim z uśmiechem.

Nie powinniśmy się także obawiać o swoją anonimowość. Oczywiście Sony będzie zachęcało do posługiwania się swoim imieniem i nazwiskiem, tak jak widać to na filmie, ale nadal będzie możliwość korzystania z systemu avatarów.

Możliwość grania w gry, które dopiero ściągają się z PS Store to kolejna z ważnych funkcji. Dodatkowo widzimy, że zakupy i komunikacja z użytkownikami PSN będzie mogła odbywać się z poziomu smartfonów.

0
Źródło: CVG
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.