11 najlepiej zaprojektowanych aplikacji na Androida

W Google Play jest niemal 900 tysięcy aplikacji, które mogą posłużyć użytkownikowi niemal do wszystkiego. Niewiele jednak jest tych naprawdę dobrze zaprojektowanych.

Google postanowiło stworzyć kolekcję „Beautiful Design”, w której zamieszczono 11 najlepiej zaprojektowanych aplikacji z Google Play. Wybierali programiści firmy z Mountain View, a lista prezentuje się następująco:

Pattrn

To unikalna aplikacja do wyboru tła na ekran telefonu i tabletu, która oferuje dostęp do potężnej kolekcji wzorów, zaprojektowanych przez społeczność COLOURlovers.


Pocket

Gdy znajdziesz coś w Sieci, co chciałbyś móc zobaczyć ponownie później, ale bez ponownego wyszukiwania, wystarczy schować to do tytułowej kieszeni.


Timer

Stoper. Perfekcyjny. Nic dodać, nic ująć.


Eye in Sky

Prognoza pogody jeszcze nigdy nie była tak przyjemna, nawet gdy zapowiada deszcz.


New York Times

Oficjalna aplikacja najpopularniejszego dziennika świata.


Grand St.

Kreatywne miejsce dla fanatyków nowych technologii. Jakby nie było konkurencja, więc nie będziemy się zbytnio rozpisywać.


Pinterest

Nikomu chyba nie trzeba przedstawiać tej społecznościowej sieci, stawiającej na inspiracje wszelkiego rodzaju.


PRESS

Prosty, szybki i elegancki czytnik RSS-ów.


Expedia

Niezbędnik każdego podróżnika, w którym zabukujemy bilety na samolot, zarezerwujemy hotel czy wypożyczmy samochód. I to ze zniżkami dochodzącymi do 60% (niestety w Polsce raczej nieużyteczna).


Flipboard

Wiadomości ze świata i od znajomych w pięknie skrojonej „internetowej gazecie”.


TED

Daje dostęp do wykładów nietuzinkowych prelegentów, geniuszy technologii, innowatorów w dziedzinie medycyny, guru biznesu i legend muzyki.

0
Źródło: Google
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.