19-latek spędził 2000 godzin, żeby dostać pracę w studiu Bethesda.

Czasami list motywacyjny i świetnie napisane cirriculum vitae nie wystarczą, żeby dostać wymarzoną pracę. Alexander J. Velicky postanowił zainwestować 2000 godzin, żeby dostać szansę na rozmowę kwalifikacyjną w jego ulubionym studiu tworzącym gry komputerowe.

Falskaar to mod do gry The Elder Scrolls V: Skyrim, który dodaje dodatkowe 25 godzin rozgrywki, powiększa świat Skyrima o ok. 1/3, nowe zadania do wykonania, lochy do spenetrowania i kilka świeżych, niespotykanych w żadnym innym modzie pomysłów. Stworzenie tego arcydzieła zajęło zdeterminowanemu dziewiętnastolatkowi ok. roku, który poświęcił modyfikacji swojej ulubionej gry komputerowej zamiast wybrać się na studia.

Falskaar Velickiego spotkał się z pozytywnymi recenzjami i entuzjazmem graczy: wydawać by się mogło, że 19-latek już dostał swoją wymarzoną posadę, jednak studio Bethesda jak dotąd nie wydało żadnego oficjalnego oświadczenia. Mamy nadzieję, że będzie ono pozytywne. Velicky nie tylko wykazał się umiejętnościami z zakresu tworzenia gier komputerowych. Oprócz tego okazało się, że jest świetny w zarządzaniu i koordynacji zadań – podczas tworzenia Falskaar, Alexander współpracował z około setką osób: od aktorów podkładających głosy, po autorów fikcyjnych książek umieszczonych w Falskaarze.

Moda można pobrać stąd: http://skyrim.nexusmods.com/mods/37994/

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.