4 najlepiej sprzedające się gry na Xboksa 360

Agito.pl stworzyło listę czterech najlepiej sprzedających się gier na konsolę Xbox 360. Liderem jest Gra o Tron.

 1. Gra o Tron (Ubisoft)
  W Grze o Tron wcielamy się w jedną z dwóch postaci. Morsa – który jest członkiem nocnej straży przypisanym do obrony północnego muru, lub Alestera – czerwonego kapłana wracającego do krainy Westeros po długim wygnaniu. Oprócz wyboru postaci, gracz będzie mógł wybrać sposób radzenia sobie z kłopotami: siłą lub dyplomacją. Fabuła gry jest blisko związana z fabułą książki i odkrywa przed graczami mechanizmy polityczne rządzące krainą Westeros.
  Cena: ok. 49 zł.
 2. Dance Central (Microsoft)
  Muzyczna gra taneczna, wykorzystująca kontrolera Kinect. W grze wcielamy się w tancerza wykonującego szereg układów tanecznych do słynnych, licencjonowanych utworów z gatunku: pop, hip-hop, dance i R&B. Gracz angażuje do zabawy całe swoje ciało, może skorzystać z trybu samouczka, a do jego dyspozycji przygotowano ponad 90 układów tanecznych.
  Cena: ok. 59 zł.
 3. Fifa 13 (EA)
  Kolejna odsłona najpopularniejszej gry piłkarskiej tworzonej od blisko dwóch dekad przez studio EA Sports. Tytuł korzysta z licencji światowej federacji piłkarskiej (FIFA), zapewniając oficjalne składy zespołów z kilkudziesięciu najlepszych lig świata. Najnowsza wersja doczekała się usprawnień, zwłaszcza w zakresie fizyki, kontroli nad piłką i sposobu rozgrywania rzutów wolnych.
  Cena: ok. 125 zł.
 4. Fable: The Journey (Microsoft)
  Fable: The Journey to gra akcji przygotowana specjalnie z myślą o kontrolerze Kinect. Fabuła tytułu rozgrywa się w krainie Albionu. Wcielamy się w postać wędrownego młodzieńca, Gabriela, który wraz ze swoją grupą przemierza Albion w karawanie konnych powozów.
  Cena: ok. 55 zł.

Czy zestawienie Agito.pl pokrywa się z waszą kolekcją gier na Xboksa 360?

0
Źródło: Agito.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.