Juke: Zmień smartfona w maszynkę do karaoke

Uwielbiasz popisywać się swoim talentem wokalnym? Gdybyś mógł to nigdy nie opuszczałbyś żadnej imprezy karaoke? Z tym niewielkim gadżetem będziesz mógł śpiewać w podróży, na przerwie w pracy i wszędzie tam, gdzie tylko zechcesz.

By zorganizować chociażby domową imprezę karaoke potrzebny jest duży wyświetlacz, komputer z odpowiednim oprogramowaniem, pliki midi i oczywiście mikrofon. Ale te urządzenia są nie tyle kosztowne co zajmują wiele miejsca. Tymczasem dwóch projektantów wpadło na pomysł, by skompresować całość zestawu do karaoke do rozmiarów kieszonkowych.

Juke to urządzenie złożone z trzech rzeczy: mikrofonu, bezprzewodowego odbiornika, do którego można podłączyć głośniki oraz aplikacji dostępnej na iOS i Android. Ta ostatnia pozwala tworzyć własne playlisty (koncepcja opiera się odsłuchiwaniu nagrań z YouTube i Vimeo), dodawać efekty dźwiękowe (np. oklaski, gwizdy publiczności), edytować wokal (zmieniać barwę głosu, dodawać echo lub pogłos),a następnie nagrywać nasz występ (w tym także z opcją wideo) i dzielić się nim w sieciach społecznościowych.

Juke aktualnie stara się pozyskać fundusze potrzebne do uruchomienia produkcji. Jeszcze przez 19 dni można dorzucić się do kampanii Kickstartera. Twórcy muszą zebrać 85 tys.£ jednak jak na razie nie udało im zebrać ani jednej dziesiątej wymaganej kwoty. Czyżby społeczeństwo nie było tak rozśpiewane jak uważają projektanci? Najtańsza wersja Juke kosztuje 89£ (+ koszty przesyłki).
0
Źródło: Kickstarter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.