MEGA znów jest pirackim rajem: wyszukuj i oglądaj filmy online

MEGA znów jest pirackim rajem: wyszukuj i oglądaj filmy online

Po zamknięciu przez amerykańskie władze portalu Megaupload, internauci bardzo długo czekali na jego następcę, zwłaszcza, że podobne serwisy również padały ofiarą wymiaru sprawiedliwości ze względu na wysoki odsetek pirackich plików i umożliwianie ich udostępnienia i pobierania. Gdy Kim Dotcom zapowiedział następcę swojego legendarnego serwisu, czekaliśmy z niecierpliwością, jaki będzie “nowy Megaupload”.

Wreszcie powstało Mega, ale nie spełniło oczekiwań wielu użytkowników, bowiem portal służył wyłącznie jako dysk internetowy. Z bardzo atrakcyjną ofertą, ale jednak był to wyłącznie dysk internetowy do przechowywania swoich materiałów.

Sytuacja uległa zmianie. Najpierw powstała wyszukiwarka plików Mega-Search.me, która pozwala znaleźć pliki przechowywane w chmurze przez innych użytkowników, co daje niemal nieograniczony dostęp do gigantycznych zasobów, takich jak filmy czy muzyka. Oczywiście bez przestrzegania praw autorskich.

Dziś ruszyła natomiast nowa funkcja – możliwość strumieniowego wyświetlania materiałów, które znajdują się na dyskach internetowych użytkowników Mega. Wystarczy jedynie przy wyszukanym pliku kliknąć w przycisk “stream”.

Obie te witryny NIE są projektami Dotcoma i nie zostały autoryzowane przez portal Mega. To jednak nie przeszkadza im w funkcjonowaniu, a internautom w cieszeniu się darmowymi, pirackimi materiałami.