Najnowszy Tom Clancy’s Splinter Cell za darmo z kartami GeForce

Gracze, którzy od dzisiaj zakupią u partnera uczestniczącego w akcji kartę z procesorem graficznym GeForce GTX 660, 660 Ti, 670, 680, 760, 770 lub 780, otrzymają bezpłatnie grę Splinter Cell: Blacklist Deluxe Edition w wersji PC.

Inżynierowie firmy Nvidia współpracują z zespołem programistów z Ubisoft Toronto nad wdrożeniem w grze Splinter Cell: Blacklist szeregu nowoczesnych technologii, takich jak teselacja DirectX, Nvidia HBAO +, wygładzanie krawędzi TXAA oraz technik wyświetlania obrazu na wielu monitorach.

W grze Splinter Cell: Blacklist, Sam Fisher powraca jako dowódca Czwartego Eszelonu, elitarnej jednostki antyterrorystycznej mającej na celu dopaść liderów organizacji odpowiedzialnej za utworzenie tytułowej Blacklist, czyli listy ataków wymierzonych w interesy Stanów Zjednoczonych. Sam i jego ekipa muszą dopaść terrorystów za pomocą wszelkich dostępnych środków i powstrzymać odliczanie, zanim skończy się czas. Splinter Cell: Blacklist jest najbardziej rozbudowaną grą z wielokrotnie nagradzanej serii i oferuje zarówno rozgrywkę dla pojedynczego gracza jak i szereg misji zespołowych oraz tryb Spies vs Mercs, pozwalający na rozgrywkę sieciową opartą na rywalizacji szpiegów oraz najemników.

W Polsce grę Splinter Cell: Blacklist Deluxe Edition można otrzymać zakupując karty graficzne u następujących partnerów akcji: Agito, Alsen, Morele.net, Komputronik, NTT, PC Projekt, Proline, Reactor, Sferis, X-KOM. Akcja potrwa do 31 grudnia 2013 roku lub do momentu wyczerpania się zapasów.

Premiera gry w Polsce odbędzie się 22 sierpnia 2013 roku.

0
Źródło: Nvidia
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.