Przymierz telewizor do swojego mieszkania

50-, 60-, 70-, 80- czy 90-calowy telewizor Sharp najlepiej pasuje do twojego salonu? Sprawdź zanim zdecydujesz się na zbyt mały.

Kiedy decydujesz się na telewizor o rozmiarze ponad 50 cali, musisz mieć pewność, że będzie pasować do wnętrza domu. Aplikacja, dostępna dla platform iOS i Android, pozwala przekonać się, jak telewizory o różnych rozmiarach ekranu prezentują się w dowolnym wnętrzu. Użytkownik może wybierać z listy dostępnych telewizorów, przesuwając palcem po ekranie smartfona lub tabletu, a następnie spacerować po pokoju, sprawdzając, jak dany telewizor wygląda w mieszkaniu. Aplikacja pozwala również tworzyć zdjęcia telewizora w domu, aby przesłać je później do przyjaciół i rodziny.

Aplikacja firmy Sharp pozwala sprawdzić optymalną odległość oglądania telewizji dla wybranego modelu z dużym ekranem. Umożliwia to oferowany przez aplikację przewodnik odległości.

Aby wypróbować aplikację, należy odwiedzić App Store lub Google Play i wyszukać frazę „SHARP AR TV”. Kolejnym krokiem jest wydrukowanie znacznika telewizora i umieszczenie go w miejscu, gdzie w przyszłości ma znaleźć się telewizor. Po uruchomieniu aplikacji, urządzenie pojawi się na ekranie, tak jakby rzeczywiście znajdowało się przed użytkownikiem. Aplikacja zawiera następujące funkcje:

  • Wybór rodzaju instalacji (na podstawie lub na ścianie)
  • Wybór rozmiaru ekranu od 50 do 90 cali
  • Wizualizacja wybranego dużego ekranu AQUOS na żywo w mieszkaniu użytkownika
  • Przejście do strony internetowej firmy Sharp w celu uzyskania szczegółowych informacji o produkcie
  • Zrobienie zdjęcia pomieszczenia z wybranym telewizorem, które można przesłać rodzinie lub znajomym
Źródło: Sharp
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.