GTA V: Pamiątki z podróży

Nowe screeny z gry, materiały wideo z kampanii gubernatora (!) oraz aktualizacja w sprawie wersji na PC.

Rockstar na oficjalnej stronie gry zaoferował przejrzenie nam czegoś w rodzaju turystycznego katalogu mającego zachęcić nas do odbycia wycieczki do Los Santos. Miasteczko kusi atrakcjami dla wyjątkowo zamożnych turystów – kupimy w nim niebotycznie drogie i ekskluzywne samochody, lub odpicujemy te, które już posiadamy; odwiedzimy galerie handlowe, w których zaopatrzymy się w najlepsze ciuchy; zaliczymy skoki ze spadochronu, a nadwyżkę pieniędzy zawsze możemy zainwestować w giełdę czy nieruchomości. Los Santos cieszy się także pięknymi terenami górskimi, krystalicznie czystą wodą i wyjątkowo przyjacielsko nastawionymi mieszkańcami…

Wygląda też na to, że gracz zjawi się w miasteczku akurat w trakcie trwającej kampanii politycznej, w której walczyć o stołek gubernatora będzie konserwatysta i gwiazda TV Jock Cranley oraz liberalną nauczycielką Sue Murry. Już teraz możecie obejrzeć ich spoty reklamowe utrzymane w charakterystycznym humorze.

Wczoraj informowaliśmy o wypowiedzi Nvidii, która zdawała się potwierdzać pecetową wersję gry- oficjalnie wciąż nie zapowiedzianą przez Rockstar. Dzisiaj niestety Nvidia odwołała te słowa:

„S

twierdzenie miało być wyrazem entuzjazmu dla całokształtu branży gier i nie miało świadczyć o jakiejkolwiek wiedzy, w posiadanie której mogłaby wejść Nvidia. Nie mamy żadnych informacji na temat pecetowej wersji GTA V. Przepraszamy za tą pomyłkę”.