HTC One Max: jeszcze większy, jeszcze mocniejszy

HTC One Max: jeszcze większy, jeszcze mocniejszy

HTC One nie tylko jest jednym z pierwszych superfonów na rynku, oferujących wyświetlacz Full HD, ale też świetnie się sprzedaje na wielu rynkach całego świata. Tajwański producent wyraźnie chce pójść za ciosem i przygotowuje kolejny, bardzo high-endowy smartfon. Tym razem jednak ze znacznie większym ekranem. Urządzenie o nazwie HTC One Max ma maksymalnie wydłużyć przekątną ekranu – do 5,9″ – przy zachowaniu rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli.

Ponadto w wyposażeniu nowego smartfona znaleźć mamy czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 800 z taktowaniem 2,3 GHz, grafikę Adreno 330, 2 GB pamięci RAM, 4-megapikselowy aparat w technologii UltraPixel (znanej właśnie z HTC One) z optyczną stabilizacją obrazu, 16 GB wbudowanej pamięci flash, którą będzie można rozbudować za pomocą kart microSD, a także baterię o sporej pojemności 3300 mAh.

Przy tak pokaźnej specyfikacji technicznej, grubość obudowy nowego One Max ma być przyzwoita – ma mierzyć 9,4 mm. Oczywiście urządzenie powinno zadebiutować na rynku z preinstalowanym systemem operacyjnym Android 4.3 Jelly Bean, wraz z najnowszą nakładką Sense.

W kwestii wyglądu niewiele się zmieni w porównaniu z oryginalnym HTC One i jego mniejszym bratem – One mini. Właściwie poza wielkością – nic, co możecie zaobserwować na powyższych zdjęciach.