Najmniejszy na świecie mobilny router WiFi LTE

Huawei E5372 obsługuje sieci LTE kategorii 4, WiFi 2x2 i pracuje w częstotliwości 5GHz. Przy wymiarach 99 x 62,2 x 14,4mm, to najmniejszy i najbardziej poręczny mobilny router WiFi LTE kategorii 4.

E5372 oferuje szybkość transferu danych w sieci LTE, dochodzącą nawet do 150 Mbps, sześciogodzinny czas pracy na baterii oraz możliwość jednoczesnego podłączenia 10 urządzeń do sieci LTE przez WiFi z zasięgiem sięgającym nawet do 100 m. E5372, dzięki funkcji odciążania łącza, ma umożliwiać ograniczenie kosztów transferu danych – router automatycznie łączy się z bezpieczną siecią WiFi, jeśli znajdzie się w jej zasięgu. Do urządzenia można podłączyć podwójną antenę zewnętrzną podnoszącą jakość połączenia nawet na obszarach ze słabym zasięgiem.

Dzięki unowocześnionej funkcji Mobile Control 2.0, nowy router Huawei E5372 pozwala na zdalne monitorowanie i zmianę ustawień sieci przy pomocy telefonu lub tabletu. Ten mobilny router posiada też wbudowaną funkcję SMS i bezpiecznego udostępniania obrazów, plików tekstowych, muzyki i filmów z kart SD za pośrednictwem sieci WiFi.

Czas rozruchu wynosi poniżej 5 sekund, a bateria oferuje pojemność 1780 mAh. E5372 wyposażono w zapasową baterię i funkcję ładowania telefonu i tabletu.

Cena to 895 dolarów (ponad 2800 zł).

0
Źródło: Huawei
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.