Stone Rage pozwoli Ci wcielić się w neandertalczyka, tygrysa szablozębnego albo mamuta

Spośród wielu epok historycznych, do których zabierają nas wirtualne światy okres prehistorii jest jednym z najbardziej pomijanych. Czy epoka - dajmy na to - plejstocenu nie może być atrakcyjna dla graczy? Może i to jeszcze jak!
Stone Rage - concept art

Stone Rage – concept art

Stone Rage to przeznaczona wyłącznie do zabawy w sieci gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, która umożliwi graczom wcielenie się w jedną z trzech ras: ludzi, neandertalczyków oraz zwierząt. Pierwsza z grup nastawiona jest na współpracę, druga na rywalizację, natomiast zwierzęta charakteryzują się dużą walecznością. Każda rasa będzie posiadała własne klasy postaci typowe dla gier MMO. Przykładowo tygrys szablozębny to urodzony łowca, a mamut – typowy tanker. Celem gry będzie przetrwanie i wykończenie pozostałych graczy. Wraz ze zdobywanym doświadczeniem będziemy zdobywać także nowe umiejętności. Równocześnie rasy ludzi będą mogły uzyskać dodatkowe bonusy związane z czczeniem konkretnych bogów.

stone rage

stone rage

Stone Rage zaoferuje kilka trybów zabawy – Deathmatch, Team Deathmatch, pojedynki na arenie i tryb polowania. Maksymalnie w rozgrywce będą mogły uczestniczyć 32 osoby.

O oprawę graficzną nie powinniśmy się martwić. Gra wykorzystuje silnik CryEngine 3 i nawet na poniższym gameplayu z wersji alpha widać, że twórcy szykują ładny kawał świata do eksploracji. Pozostaje tylko kwestią, czy twórcom uda się zebrać wymagane 60 tys. euro potrzebnych do dokończenia gry. Jeśli kampania na indiegogo przebiegnie pomyślnie, gra na komputerach PC zadebiutuje w sierpniu przyszłego roku. Równocześnie gra stara się także dostać na platformę Valve przy pomocy Steam Greenlight.

Dostęp do gry będzie darmowy. Mikrotransakcje będą możliwe wyłącznie w celu zakupu dodatkowych skórek dla postaci czy czasowych bonusów zwiększających doświadczenie.

0
Źródło: Indiegogo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.