The Elder Scrolls Online – mikropłatności też będą!

Sieciowa odsłona hitu Bethesdy to najbardziej wyczekiwana gra MMORPG ostatnich lat. I jedna z tych, za które przyjdzie nam słono zapłacić.
TES:Online

TES:Online
Zaledwie dwa dni temu przedstawiciel studia Zenimax poinformował graczy, że TES: Online będzie wymagał opłacania miesięcznego abonamentu. Swoją decyzję tłumaczył faktem, że nie ma zamiaru sztucznie ograniczać rozgrywki graczy mikrotransakcjami. I większość osób przyznała mu rację, gdyż w modelu F2P często zasobność portfela decyduje o tym, czy będziemy bawić się na odpowiednim poziomie, czy nie.

Dzisiaj jednak Zenimax dodał, że mikropłatności także znajdą się w grze, ale za prawdziwe pieniądze kupimy tylko rzeczy nie związane z główną rozgrywką np. zmienimy imię bohatera. Dokładnych szczegółów nie podano, ale możemy domyślać się, że chodzi o przedmioty stanowiące jedynie aspekt wizualny.

TES: Online zatem będzie ściągał od graczy abonament za grę, którą najpierw będą musieli kupić w wersji pudełkowej, a graczom z nadmiarem gotówki zaproponuje dodatkowe atrakcje. Uważacie, że to uczciwy model zabawy? Bo mi wygląda to na „zjeść ciastko i mieć ciastko”…

0
Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.