The Sims 3: Skok w przyszłość – nowy dodatek już w październiku

Hologramy, roboty, szklane domy, teleportacje, latające deskorolki...

Dodatek „Skok w przyszłość” umożliwi Twoim Simom odbycie najbardziej ekscytującej podróży. Dzięki specjalnemu portalowi będą mogli swobodnie przenosić się między teraźniejszością, a przyszłością. Co ciekawe twórcy zapewniają, że decyzje jakie podejmiemy w czasach obecnych znajdą odzwierciedlenie w czasach późniejszych. A jak wygląda przyszłość Simów?

To świat napakowany najlepszą technologią. Simowie poruszają się po grawideskach, używają plecaków rakietowych i jeżdżą pneumatycznymi windami próżniowymi. Zamiast komputerów korzystają z hologramów, a laserowe harfy zastępują standardowe instrumenty muzyczne. Dodatek oprócz ogromu nowych mebli, akcesoriów, strojów i fryzur umożliwi także stworzenie Plumbotów przy pomocy edytora znanego z tworzenia postaci. By zaprogramować ich zachowanie konieczne będzie użycie specjalnych chipów, które będziemy mogli dowolnie łączyć. Przykładowo nic nie będzie stało na przeszkodzie by połączyć chip robo-niani z chipem złowieszczego charakteru. Poniżej znajdziecie szczegółowy materiał z rozgrywki z komentarzem twórców:

Zapowiada się jeden z ciekawszych i bardziej rozbudowanych dodatków. Na oficjalnej stronie gry można zamówić już go w przedsprzedaży w cenie 99 zł. „Skok w przyszłość” zadebiutuje w sklepach w dniu 24 października tego roku.