Znamy specyfikację smartfona Samsunga z klapką i Androidem

Samsung Hennessy
Znamy specyfikację smartfona Samsunga z klapką i Androidem

Wiedzieliśmy już wcześniej, że koreański producent szykuje nowego, dość nietypowego smartfona z Androidem, bowiem zbudowanego w formie telefonu “z klapką”. Nie wiemy do końca, czy telefon, który przedstawiamy wam dzisiaj jest tym samym modelem, gdyż zarówno nazwa, jak i zakładana specyfikacja się różnią, ale oba te modele mają “klapkę”.

Samsung

Hennessy

(model SCH-W789) ma być wyposażony w dwa ekrany dotykowe o rozdzielczości 320 x 480 pikseli każdy, 1 GB pamięci operacyjnej, 5-megapikselowy aparat cyfrowy oraz system operacyjny Android 4.1.2.

Co ciekawe, w 2011 roku na chińskim rynku pojawiło się już podobne urządzenie (SCH-W999) z dwoma 3,5-calowymi ekranami AMOLED, procesorem dwurdzeniowym Snapdragon 1,2 GHz, 5-megapikselową kamerą i slotem na dwie karty SIM. Warto odnotować, że telefon ten kosztował, bagatela, około 1500 dolarów.

Samsung SCH-2013: kolejny Android z klapką, przeznaczony dla China Telecom

Samsung SCH-2013: kolejny Android z klapką, przeznaczony dla China Telecom

Tymczasem oczekiwany Samsung Galaxy Folder ma być wyposażony w wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon S4, łączność LTE oraz system operacyjny Android 4.2.2 Jelly Bean.

Najprawdopodobniej więc są to dwa różne telefony – jeden przeznaczony na rynek chiński, a drugi na międzynarodowy.