Daj Piratom zielone światło!

Zabrzańska firma Artifex Mundi od samego początku oferuje swoje tytuły na rynku międzynarodowym, głównie poprzez "casualowy" portal BigFishGames.

Na naszym portalu kilkukrotnie opisywaliśmy Wam różne gry Artifex Mundi/ „W Trybach Tajemnic„, czy „Nightmares from the Deep: The Siren’s Call” udowodniły, że grami HOPA mogą cieszyć się nie tylko „niedzielni” gracze. Cechujące się prostym, ale wciągającym gameplayem oraz przepiękną, ręcznie rysowaną grafiką gry mogą odnieść sukces na Steam – pod warunkiem, że najpierw uda im się tam dostać.

Jeden z najbardziej popularnych tytułów studia – Nightmares from the Deep: The Cursed Heart walczy już o zainteresowanie graczy poprzez Steam Greenlight. Jeśli lubicie gry przygodowe i pirackie klimaty zachęcam Was gorąco do oddania głosu, tym bardziej, że jest to polska produkcja.

„Proponujemy graczom jedną z najlepszych gier w historii naszej firmy. Produkcję już wydaną, która jest dostępna na wielu platformach — mówi Piotr Żygadło, wiceprezes Artifex Mundi.

Wierzymy, że wybuchowa mieszanka piratów, dodajmy nieumarłych, z pełną nagłych zwrotów akcji historią, wzbogaconą o liczne minigry i zagadki logiczne, przypadnie do gustu użytkownikom platformy Steam. Zachęcam do głosowania i z góry dziękuję za każde „tak” dla naszej produkcji — dodaje Żygadło.

Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.