Fani już ustawiają się w kolejkach po iPhone 5S

Fani już ustawiają się w kolejkach po iPhone 5S

Już w ten weekend zaczęły ustawiać się kolejki przed nowojorskim Apple Store. Najwięksi fani marki Apple chcą mieć pewność, że jako pierwsi będą mogli trzymać w rękach najnowsze iPhone’y. A przecież premiera najnowszego produktu firmy z Cupertino już jutro. Problem w tym, że rozpoczęcie sprzedaży nowych iPhone’ów rozpocznie się prawdopodobnie dopiero za dwa tygodnie. To oznacza pół miesiąca koczowania przed sklepem. Ale to w końcu ci najwierniejsi z najwierniejszych.

Wśród nich są blogerzy z SellYourMac, którzy na miejscu pojawili się już 6 września, chcąc mieć pewność, że ustawią się jako pierwsi w kolejce do sklepu na Piątej Alei. Okazało się jednak, że wcale pierwsi nie byli, na miejscu zastali już dwa stojące samochody kempingowe, w których fani Apple’a będą spać dwa tygodnie. Pierwsze iPhone’y 5S będą sprzedawane najprawdopodobniej dopiero 20 września.

To nie pierwszy raz, jak Amerykanie (ale bądźmy uczciwi, nie tylko oni) ustawiają się w kolejkach po nowe produkty z logiem nadgryzionego jabłka. Niektórzy nawet nie wiedzą, po co właściwie to robią…