Jesień dla graczy będzie bardzo ciekawa

Tegoroczna jesień to interesujący okres dla graczy – szybkimi krokami nadciągają premiery konsoli nowych generacji – Playstation 4 oraz Xbox One. Na rynek wchodzą także najnowsze gry – co ciekawe, te najbardziej wyczekiwane to kontynuacje dobrze znanych serii: FIFA 14, Assasin's Creed IV Black Flag, Battlefield 4 czy GTA V.

Wszystkie te gry zostały zaprojektowane na konsole starszej generacji, ale większość z nich jest także dostępna na PS4 i Xbox one. Producenci po raz kolejny pokazują, że nie zostawiają z pustymi rękoma żadnego użytkownika – niezależnie od posiadanej konsoli.

Dla wielu fanów najbardziej oczekiwaną premierą tego roku jest Battlefield 4, który będzie oparty o nową technologię Frostbite 3. Poprzednia edycja, czyli Battlefield 3, ujęła graczy przede wszystkim wysoką jakością grafiki zdecydowanie wyróżniającą się na tle konkurencji. Mimo że tytuł ten wyszedł 2 lata temu, nadal ma wielu wielbicieli, którzy spędzili przed tą grą setki godzin i… grają nadal. –

Premiera Battlefield 4 zapowiadana jest dopiero na 31 października, ale wielu graczy już teraz decyduje się ją zamówić — mówi Joanna Ołowska, Category Manager działu Multimedia w sklepie Merlin.pl.

Jak widać producenci chcą zdążyć z premierami jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Już dwa tygodnie po Battlefield 4 – 14 listopada – na rynku ukaże się Assasin’s Creed IV. –

Trzecia część tej serii cieszyła się dużym powodzeniem. Możliwość wyboru spośród wielu misji, dodatkowe zadania podnoszące poziom rozgrywki oraz epickie bitwy morskie zdecydowały o tym, że fani tej serii zapewne chętnie sięgną po zakup kolejnej części — mówi Joanna Ołowska.

W sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat kolejnej odsłony bestsellerowej gangsterskiej serii studia Rockstar North: GTA V, czyli Grand Theft Auto V. Jej oficjalna premiera miała już miejsce 17 września. Opinia użytkowników, którzy mieli okazję ją już przetestować, jest bardzo przychylna. Wiele osób zapewne czeka także na najnowsze wydanie FIFA 14. –

Ta seria to jedna z najważniejszych pozycji w portfolio Electronic Arts. W każdym nowym wydaniu producent wprowadza szereg nowości usprawniających grę, które czynią z niej prawdziwą sportową symulację rozgrywek piłki nożnej. Fani footballu będą mogli na własnej skórze przekonać się, czym tym razem zaskoczyli nas producenci i kupić tę grę już 26 września — mówi Joanna Ołowska.

Wiele gier – zanim jeszcze pojawią się na sklepowych półkach – można już kupić online w przedsprzedaży. –

Produkt wysyłany jest do odbiorcy w tym samym dniu, kiedy oficjalnie pojawi się na rynku — mówi Joanna Ołowska. –

Bardzo często takiej sprzedaży w Merlin.pl towarzyszy specjalna promocja. Dlatego warto już teraz przejrzeć ofertę nadchodzących premier i wybrać coś ciekawego dla siebie

.

Mamy wtedy pewność, że dostaniemy i zagramy w nową wersję jako jedni z pierwszych — dodaje. Inne sklepy również organizują przedsprzedaż i promocje.

0
Źródło: Merlin.pl
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.