Nowe karty dźwiękowe Sound Blaster w przystępnych cenach

Nowe karty dźwiękowe Sound Blaster w przystępnych cenach

Zewnętrzna karta Omni Surround 5.1 oferuje pakiet profesjonalnych technologii SBX Pro Studio, a ponadto wyposażone jest we wzmacniacz słuchawkowy, umożliwiający obsługę słuchawek o impedancji 600 omów. Dzięki niemu nawet audiofile mają docenić jakość dźwięku. Karta pozwala także nagrywanie dźwięku w dobrej jakości, np. z podcastów czy do udostępnienia go na YouTube lub Vimeo. W kartę wbudowany został podwójny mikrofon, zaś po nagraniu dźwięk oczyszczony zostaje przez urządzenie ze wszelkich zakłóceń, dzięki autorskim technologiom Creative CrystalVoice.

Audigy Rx

i Audigy Fx umożliwiają przeistoczenie płaskiej ścieżki audio, dostarczanej przez oryginalne komponenty komputera, w przestrzenny dźwięk. Audigy Rx to zaawansowana wewnętrzna karta dźwiękowa 7.1 PCIe, zaś Audigy Fx to wewnętrzna karta 5.1 PCIe.

Obie karty oferują wzmacniacze słuchawkowe o impedancji 600 omów, odstęp sygnału od szumu na poziomie 106dB oraz możliwość pełnego dostosowania ustawień do własnych potrzeb za pomocą paneli sterowania. Ponadto w kartę Sound Blaster Audigy Rx wbudowany został podwójny mikrofon pozwalający na jednoczesne nagrywanie dźwięku przez kilka osób.

Nowe karty dźwiękowe Creative Sound Blaster dostępne będą w sprzedaży w pierwszej połowie października 2013. Ich ceny kształtują się następująco:

  • Sound Blaster Omni Surround 5.1 – 329 zł
  • Sound Blaster Audigy Rx – 289 zł
  • Sound Blaster Audigy Fx – 169 zł