Ruszyły zapisy do Akademii F2P

Jak zabrać się za projektowanie gry i w jaki sposób na niej zarobić? Na te i inne pytania odpowiedź uzyskają Ci, którzy przystąpią do internetowej Akademii F2P realizowanej przez polskie studio developerskie Ten Square Games.

Ten Square Games to studio specjalizujące się w grach F2P. Na swoim koncie mają kilka gier przeglądarkowych m.in Na grzyby czy Ale Folwark!. Współpracując z przedstawicielami innych studiów developerskich takich jak Techland czy CD Projekt RED postanowili wyjść do graczy z ciekawą inicjatywą. Przy pomocy serii internetowych wykładów zamierzają nauczyć chętnych projektowania gier wideo – w szczególności tych opartych na modelu free-to-play.

Kurs potrwa cztery tygodnie, a po każdym z bloków tematycznych odbędzie się test. Osoby z najlepszymi wynikami będą miały szansę otrzymać nagrody w postaci rzeczowej (m.in. Xboxa 360) lub uzyskają zwrot kosztów noclegu i podróży do Wrocławia, gdzie ostatecznie odbędzie się finał Akademii, na którym to kursanci będą mogli poćwiczyć pod okiem zawodowców, a nawet uzyskać staż w Ten Square Games.

Kurs jest całkowicie bezpłatny, a liczba miejsc nieograniczona. Wszyscy chętni mogą zapisać się już dzisiaj na oficjalnej stronie projektu.

Źródło: Akademia F2P
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.