To urządzenie usuwa reklamy z Sieci

Konstruktorzy tego gadżetu inspirowali się pierwotnym wyglądem Sieci i stron internetowych, na których kiedyś nikt nie wyobrażał sobie, żeby umieszczać jakiekolwiek reklamowe treści.
To urządzenie usuwa reklamy z Sieci

AdTrap podłącza się przed routerem. W ten sposób urządzenie filtruje pobierane przez nas pakiety i dba o to, żeby blokować wszystkie reklamy, którymi jesteśmy codziennie bombardowani.

To co wyróżnia AdTrap na tle tysięcy programów i wtyczek do blokowania reklam w Internecie jest jego uniwersalność. Programowe rozwiązania dedykowane są dla konkretnej przeglądarki, czy systemu operacyjnego, AdTrap podłączony do naszej domowej Sieci zablokuje całą reklamową treść przesyłaną na dowolne urządzenie.

Urządzenie wzbudziło na tyle duży entuzjazm, że jego twórcom udało się zebrać 200 000$ na Kickstarterze. Nic w tym dziwnego – ludzie słysząc o sprzętowym “adblokerze” bardzo szybko postanowili sfinansować jego konstrukcję.

AdTrap jest produkowany i sprzedawany przez firmę BluePoint Security, którą możecie kojarzyć jako producenta programów antywirusowych. Zamówienia można składać na tej stronie: http://www.getadtrap.com/, koszt zabawki to 139$.