5 minut gameplayu z BioShock Infinite: Burial at Sea

Irrational Games nadal nie zdradziło nam konkretnej daty premiery pierwszego, fabularnego DLC do BioShock Infinite, ale za to pozwoliło nam podejrzeć pierwsze 5 minut z dodatku.

Zanim obejrzyjcie powniższy materiał pamiętajcie, że zawiera spoilery. Dodatek tak jak informowaliśmy wcześniej zabierze nas do roku 1958, w którym to pokierujemy losami alternatywnego Booker’a. W Rapture mężczyzna także pracuje jako prywatny detektyw. Pewnego dnia do jego drzwi zapuka tajemnicza Elizabeth, która poprosi go o pomoc w odnalezieniu dziewczynki imieniem Sally. W drugiej części DLC będziemy mogli pokierować losami Elizabeth, a całość ma logicznie wpasować się w fabułę podstawowej części gry.

Niewątpliwie fani serii będą zadowoleni z możliwości ujrzenia miasta Rapture w czasach jego świetności. Już w ciągu tych 5 minut można zachwycić się pięknymi widokami podmorskiej architektury. Miasto zostało też wypełnione postaciami NPC, od których usłyszeć można będzie parę ciekawostek.

Premiera dodatku ma mieć miejsce jeszcze w tym roku. Kiedy dokładnie – nie wiadomo. W każdym razie osoby posiadające przepustkę sieciową mają otrzymać go bezpłatnie. Pozostali gracze Burial at Sea będą mogli zakupić za 14,99$.

0
Źródło: VG24/7
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.