Basement Crawl – zobacz zwiastun pierwszej polskiej gry na PS4

Krakowskie studio Bloober Team znane z produkcji A-Men na PS Vitę na konsolę nowej generacji także przygotowuje coś specjalnego. Coś co wywoła ciarki na plecach...

Chociaż zwiastun nie przedstawia fragmentów rozgrywki to trzeba przyznać, że robi pozytywne wrażenie. W pewnym domu mała dziewczynka przetrzymywana jest w piwnicy przez własną babcię, która w ten sposób chce uchronić dziecko przed złem czającym się tuż za drzwiami. Po domu przemykają się przerażające postacie…. Zwolnione tempo i nastrojowa muzyka podkreśla straszny klimat, którego w grze ma nie zabraknąć.

A na czym będzie polegała właściwa rozgrywka? Basement Crawl w swoich założeniach będzie przypominało nieco BomberMana. Na wybranej przez nas mapie będziemy układać przeróżne pułapki przeciwko pozostałym graczom. W lokalnym trybie zabawy zagramy w 4 osoby, natomiast przez sieć maksymalnie w 8 osób. Do wyboru będziemy mieć mnóstwo postaci o zróżnicowanych umiejętnościach, a całość przyjdzie nam oglądać z perspektywy izometrycznej. Basement Crawl będzie pierwszą polską grą na PS4, podobnie jak było w przypadku A-Men na PS Vitę. Żołnierzyki nie wyszły specjalnie dobrze. Miejmy nadzieję, że zabawy w piwnicy przyniosą graczom więcej radości.

Źródło: Gamespot
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.