Batman: Arkham Origins trafi także na smartfony i tablety

25 października na konsolach obecnej generacji i komputerach PC doczekamy się kolejnej części przygód Mrocznego Rycerza. Studio Warner Bros. ogłosiło wczoraj, że także posiadacze platform mobilnych otrzymają grę nawiązującą do tego samego uniwersum.

Batman: Arkham Origins będzie odnosił się do wydarzeń mających miejsce przed akcją znaną z poprzednich części serii. Do miasta Gotham przybędzie wielu złoczyńców z całego uniwersum DC. Więcej o grze dowiecie się z wcześniejszej zapowiedzi. Jeśli jesteście fanami Mrocznego Rycerza, ale nie macie czasu na konsolowe lub pecetowe granie być może skusi Was mobilna wersja gry.
Studio NetherRealm, które na swoim koncie ma takie bijatyki jak Mortal Kombat czy Injustice: Gods Among Us w okresie świątecznym szykuje dla graczy ciekawy prezent. Posiadacze smartfonów i tabletów z iOS lub Androidem będą mogli bezpłatnie pobrać grę nazwaną dokładnie tak jak jej duży odpowiednik. Pod względem mechaniki będzie to bijatyka, w której ciosy będziemy wyprowadzać dotykając powierzchni ekranu w określonych miejscach. Wraz ze zdobytym doświadczeniem odblokujemy nowe stroje i umiejętności Batmana, które pomogą w walce z coraz silniejszymi złoczyńcami. Oprócz tego gracze, którzy będą posiadać konsolową wersję gry oraz zarejestrowane konto w usłudze Warner Bros. ID otrzymają także dodatkową zawartość. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun produkcji.

0
Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.