Fox News prezentuje dziwne studio z gigantycznymi tabletami

Zdajemy sobie jednak sprawę z istnienia telewizji i radia. Jednak głęboko wierzymy, że o takich formach przekazu informacji już niebawem będzie można z lekkim uśmiechem posłuchać na lekcji historii, czy w muzeum techniki. Wygląda jednak na to, że Fox News wierzy, iż telewizja będzie trwała wiecznie. Jej dziennikarze mają zupełnie nowy, bardzo dziwny pomysł jak przyciągnąć większą liczbę widzów.
Fox News prezentuje dziwne studio z gigantycznymi tabletami

Ich propozycja to wstawienie 55-calowych ekranów dotykowych, które wyglądają jak mocno przerośnięte tablety. Za ich pomocą redaktorzy siedzący pod okiem kamery mają śledzić bieżące informacje na świecie, weryfikować je i podawać dalej. Ma być to odpowiedzią na zmieniającą się rzeczywistość i coraz większe znacznie urządzeń mobilnych, czy tweetów.

Twórcy nowego newsroomu twierdzą, że ten pomysł już niebawem będzie kopiowany przez inne stacje i stanie się standardem w innych stacjach telewizyjnych. Nie do końca rozumiemy jakie korzyści może to przynieść dla widzów, ale dziennikarze z pewnością mocno rozwiną mięśnie ramion, barków i pleców.