Kup, załącz, prześlij

Kup, załącz, prześlij

Oprogramowanie jest ciekawym sposobem, żeby sprawić najbliższym e-bookową niespodziankę – wystarczy kupić elektroniczną książkę i przesłać ją na czytnik z funkcją “Send-to-PocketBook”. Także osoby, które znajdą ciekawą pozycję w sieci i chcą ją później przeczytać skorzystają z tego rozwiązania.

Działanie oprogramowania jest niezmiernie proste. Dokumenty w formatach EPUB DRM, EPUB, PDF DRM, PDF, FB2, FB2.ZIP, TXT, DJVU, HTM, HTML, DOC, DOCX, RTF, CHM, TCR, PRC (MOBI), JPEG, BMP, PNG, TIFF przesyłane są jako załączniki do e-maili i pobierane za pośrednictwem łącza WiFi. Mnogość obsługiwanych formatów eliminuje proces konwertowania dokumentów na określony rodzaj, dzięki czemu oryginalny układ e-booka nie zostanie zniekształcony.

“Nowe oprogramowanie to przydatna i wygodna funkcjonalność” – mówi Maksym Zhelezniak, Szef Działu Sprzedaży PocketBook S.A. na obszar Europy Środkowej i Wschodniej. ”

Uwzględniliśmy także kwestię bezpieczeństwa przesyłanych dokumentów i zabezpieczyliśmy czytniki przed spamem. “Biała lista” adresów mailowych spowoduje, iż wiadomości z nich otrzymywane będą automatycznie rozpoznawane i pobierane bez problemów.”

Właściciele rozwiązań PocketBook Touch już wkrótce będą mogli pobrać nową wersję oprogramowania o symbolu 4.4 i korzystać z nowej funkcji.