Mafia II lub Civilization V za darmo na PC

A cóż może być lepszą zachętą dla graczy niż otrzymanie gry? Jeśli jeszcze nie głosowaliście w konkursie Golden Joystick Awards teraz nadarzyła się ku temu najlepsza okazja.

Pod koniec sierpnia rozpoczęło się głosowanie na najlepsze gry roku w 31 edycji konkursu Golden Joystick Awards. Plebiscyt ten jest jednym z najbardziej cenionych w branży bo o zwycięstwie danego tytułu nie decydują ani recenzenci ani żadne grono jurorów – głosy zbierane są od samych graczy. Dwa tygodnie przed zakończeniem konkursu organizator nawiązał współpracę z serwisem Greenman Gaming, który w ramach podziękowania za oddanie głosów udostępnia każdemu jedną z wybranych gier: Mafię 2 lub Civilization V. Obie gry z pewnością warto posiadać w swojej kolekcji.

Jak je otrzymać? Wystarczy oddać głos w konkursie na oficjalnej stronie. W ostatnim etapie głosowania należy zalogować się na konto serwisu CVG lub założyć nowe. Następnie wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie Greenman Gaming podając ten sam e-mail jakiego użyliśmy podczas logowania do CVG. W ciągu 24 godzin powinniśmy otrzymać kod do Steama. Aktualnie Złote Dżojstiki przeżywają oblężenie, więc może być trudno oddać głos w konkursie, ale pamiętajcie – macie czas do 25 października.

0
Źródło: CVG
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.