Narysuj dla nas na żywo i zgarnij ekstra nagrody!

Narysuj dla nas na żywo i zgarnij ekstra nagrody!

Jak już was informowaliśmy, nie zabraknie nas na jednej z największych i najważniejszych imprez dla graczy w Polsce. Przygotowaliśmy dla was wiele atrakcji, w tym ciekawe pokazy najnowszych zdobyczy techniki oraz konkursy z nagrodami. Jeden z nich pozwoli wam wykazać się… plastycznie.

By wziąć udział w konkursie, należy na tablecie graficznym stworzyć “na żywo” pracę konkursową (rysunek) na zadany lub dowolny temat, dowolną techniką w określonym czasie 30 minut, pod kierownictwem dyrektora artystycznego magazynu CHIP.

Nagrody główne otrzymaj ą autorzy trzech najlepszych prac. Przy ocenie prac konkursowych brane pod uwagę przez redakcyjne jury będą walory artystyczne i techniczne. Każdy uczestnik konkursu biorący w nim udział otrzyma upominek do wyboru, w postaci znaczków BeBamboo, smyczy reklamowej BeBamboo lub książki.

Nagrody główne

w konkursie stanowią:

  • za zajęcie I miejsca – tablet Intuos Pen&Touch S o wartości 420 złotych brutto,
  • za zajęcie II miejsca – rysik dla iPada rozpoznający poziom nacisku Intuos Creative Stylus o wartości 420 złotych brutto,
  • za zajęcie III miejsca – rysik do ekranów dotykowych będący jednocześnie cienkopisem Bamboo Stylus duo o wartości 126 złotych brutto.

Do zobaczenia na PGA! Nie zapominajcie, że atrakcji i konkursów będzie znacznie więcej! REGULAMIN KONKURSU