Star Citizen – to nie CGI! Zobacz rewelacyjny zwiastun gry

Produkcja studia Roberts Space Industries zebrała już 24 miliony dolarów, a gracze wciąż dorzucają kolejne pieniądze. Nic dziwnego - od dawna nie było tak ambitnego i realistycznie wyglądającego symulatora statku kosmicznego

W czerwcu Chris Robert pokazywał, że statki kosmiczne w Star Citizen będą naprawdę olśniewające. Na ich projekty idą grube setki tysięcy – wszystko po to, by wprawić w zachwyt największych zapaleńców. Wraz z przekraczaniem kolejnych progów kampanii studio dodaje do gry więcej funkcjonalności. Wiemy już, że w grze oprócz pilotowania statków będziemy także toczyć walki na planetach na „własnych nogach” z perspektywy pierwszej osoby. Zaimplementowany zostanie także system transportu publicznego, ułatwiający szybkie podróże. Jeśli uzbierana kwota przekroczy 25 milionów dolarów twórcy zakupią więcej serwerów by więcej osób mogło korzystać z wersji alpha.

Powyżej zaś możecie obejrzeć najnowszy zwiastun stylizowany na reklamę okrętu Hornet. Wszystkie elementy stworzone są na silniku gry, co robi niesamowite wrażenie. Gra pojawi się w okolicach 2015 r. Osobiście mam nadzieję, że twórcy pomyślą także o wsparciu dla Oculus Rifta, tak jak zrobiła to konkurencja – EVE Valkyrie.

0
Źródło: Massively
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.