T-Mobile otwiera własny sklep z aplikacjami

T-Mobile wprowadza usługę MyBox, która zapewnia dostęp do najpopularniejszych aplikacji mobilnych, m.in. nawigacji, przebojów muzycznych, książek czy hitów filmowych.

Od dziś T-Mobile oferuje wszystkim klientom posiadającym smartfony i tablety z systemem operacyjnym Android usługę MyBox, która pozwala korzystanie na smartfonie lub tablecie z nawigacji, najnowszych przebojów muzycznych, bestselerów książkowych, premier filmowych czy wielu innych pożytecznych i ułatwiających codzienne życie aplikacji.

Za korzystanie w ramach usługi MyBox z nawigacji, muzyki czy filmów klienci będą płacili jak za inne usługi, które są wyszczególnione na ich miesięcznym rachunku.

Docelowo MyBox będzie instalowany na wszystkich urządzeniach z systemem Android sprzedawanych w sieci T-Mobile. Dla klientów, którzy posiadają już smartfony lub tablety, T-Mobile przygotował możliwość zainstalowania usługi po wysłaniu bezpłatnego SMS-a na numer 80545 o treści „mybox”.

Klienci będą mogli wybrać aplikacje z dwóch kategorii: Hity oraz Polecane. W kategorii „Hity” znajdują się aplikacje, z których klienci najczęściej korzystają m.in. Audioteka, iplex, Naviexpert, Sklep mp3, czy SuperMemo. Każda z nich jest dostępna bezpłatnie przez 30 dni, aby użytkownicy mieli czas na zapoznanie się z ich funkcjonalnością oraz wybranie najbardziej odpowiednich dla siebie usług. O zbliżającym się zakończeniu okresu bezpłatnego klienci zostaną poinformowani SMS-em. Koszt miesięcznego korzystania z jednej aplikacji w ramach kategorii Hity po bezpłatnym okresie próbnym to 7,90 zł. Kwota ta zostanie doliczona do sumarycznej faktury za wszystkie usługi, z których klient korzystał w ramach swojego rachunku w T-Mobile.

Usługa MyBox oferuje klientom również dostęp do stale rozszerzanej listy aplikacji Polecanych. W ramach tej kategorii klienci mogą wybierać również wśród wielu ciekawych aplikacji bezpłatnych lub przygotowanych przez partnerów T-Mobile. W przypadku aplikacji płatnych dostęp do nich będzie również poprzedzony bezpłatnym okresem próbnym.

0
Źródło: T-Mobile
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.