Trwają prace nad sequelem Sleeping Dogs

Choć gra sprzedała się dużo poniżej oczekiwań wydawcy (mniej niż 2 mln egzemplarzy) gracze i recenzenci przyjęli ją bardzo dobrze. Być może to właśnie dlatego Square Enix chce dać tej marce jeszcze jedną szansę.

Nie trzeba wiele szukać po sieci, by poczytać pozytywne komentarze graczy na temat Sleeping Dogs. Niektórzy przyznają, że bawili się przy niej lepiej niż przy GTA IV. Ja sama także wyjątkowo miło wspominam zabawę w wirtualnym Hong-Kongu. Na serwisie Metacritic dla wszystkich platform (PC, PS3, Xbox 360) Sleeping Dogs otrzymało średnią ocen powyżej 80/100. Gra miała dobry klimat, fabularnie wciągała ( mimo, że temat gliniarza pracującego pod przykrywką mafii jest dość oklepany) i posiadała niezgorszą mechanikę.

United Front Games właśnie zapowiedziało, że ponownie rozpoczynają współpracę ze Square Enix, a pierwszych informacji na temat sequela Sleeping Dogs możemy spodziewać się w przyszłym roku. Na tą chwilę developer ujawnił jedynie tytuł gry – Triad Wars. Nie wiadomo czy w grze wcielimy się ponownie w Wei Shen’a, choć akcja ma rozegrać się w tym samym uniwersum. United Front Games podkreśla, że gra będzie tym, co planowali „od wieków”. Tytuł gry kojarzy mi się z zabawą sieciową. Ciekawe, czy twórcy planują właśnie pójść w takim kierunku, czy jednak zostaną przy jednoosobowej rozgrywce w otwartym świecie.

0
Źródło: United Front Games
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.