Zapowiedziano Deus Ex: Universe

25 października do sklepów trafi reżyserska wersja DE: Human Revolution. Studio pracuje już nad kolejną częścią gry na nową generację konsol, ale to tylko drobny ułamek ich wydawniczego planu.

Nazwa Universe do czegoś zobowiązuje. Choć w pierwszej kolejności na myśl przychodzi nam gra typu MMO to jednak wygląda na to, że Eidos Montreal ma nieco inne plany. Seria Deus Ex w najbliższych latach zostanie maksymalnie rozwinięta. Studio zapowiedziało, że oprócz jednej wysokobudżetowej produkcji na konsole nowej generacji i komputery PC otrzymamy także szereg innych atrakcji, która dostarczy nam dodatkowych wrażeń i pozwoli spojrzeń na rozwijaną historię z różnej perspektywy. Możemy się zatem spodziewać nie tylko gier na smartfony i tablety, ale także komiksów i książek.

Powyżej możecie obejrzeć pierwszy concept art z nadchodzącego tytułu. W nowym Deus Exie zobaczymy podzielone społeczeństwo przyszłości – biedne dzielnice będą wyizolowane od reszty miasta. Innymi słowy, zobaczymy ciemne oblicze cyber renesansu. Studio zapowiedziało, że prace nad grą są w bardzo początkowej fazie więc nie powinniśmy spodziewać się szybko wysypu materiałów na ten temat.

Źródło: All Games Beta
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.