Znacznie lepszy Instagram dla Windows Phone

Użytkownicy Androida musieli czekać długo, nim aplikacja pojawiła się na ten system operacyjny. Pierwsze wydanie pojawiło się w końcu rok temu. Jednak użytkownicy Windows Phone, mimo że system obecny jest na rynku już trzeci rok, wciąż muszą czekać na oficjalną aplikację z logiem Instagram. Tymczasem do momentu jej wydania warto rozejrzeć się za jakąś rozsądną alternatywą.
Znacznie lepszy Instagram dla Windows Phone

Taką aplikacją jest 6tag. To nieoficjalna aplikacja do obsługi Instagrama pozwalająca na wysyłanie zdjęć i filmów, a także przeglądanie postów znajomych. Mimo dużych możliwości nie była ona jednak do końca tym, czym oficjalna aplikacja z iOS czy Androida. Jednak dziś pojawił się przebudowany 6tag oznaczony numerem 6.0 i warto dać tej aplikacji nową szansę.

Nowa wersja obsługuje tworzenie kolaży, a także umożliwia proste rozmywanie zdjęć. Ponadto 6tag 2.0 w końcu wprowadza obsługę postów pełnoekranowych i zupełnie nową, czarną skórkę. Aplikacja pozwala także na zapisywanie zdjęć w wysokiej jakości (do 2048×2048 pikseli) i wysyłanie zdjęć w nieco wyższej rozdzielczości – 640×640 zamiast 612×612 pikseli. 6tag 2.0 można za darmo pobrać

z Windows Phone Store

.