Na co najbardziej narzekają użytkownicy topowych smartfonów?

Na co najbardziej narzekają użytkownicy topowych smartfonów?

Nietrudno w Internecie znaleźć informacje na temat zalet i mocnych stron najnowszych smartfonów. A co z ich słabościami? Serwis Fixya postanowił to zbadać, pytając się użytkowników tych urządzeń o to, z czym mają oni największe problemy.

Użytkownicy iPhone’a 5s narzekają przede wszystkim na kiepski czas pracy na baterii, przez co nie mogą polegać na swoim telefonie. Nie podoba też im się czytnik TouchID, bo obawiają się, że ów czytnik to narzędzie szpiegowskie, za pomocą którego amerykańska Narodowa Agencja Bezpieczeństwa zbiera odciski palców ludzi na całym świecie.

Z kolei użytkownicy Galaxy S4 narzekają na to, że te smartfony się przegrzewają. Pojawiają się też skargi, podobnie jak w przypadku iPhone’a 5s, na krótki czas pracy na baterii, a także na nieczytelny obraz na wyświetlaczu telefonu.

Czym podpadł Moto X? Jego użytkownicy narzekają na niewielką ilość pamięci masowej dostępnej na dane, której nie można rozszerzyć za pomocą karty pamięci. Jego posiadacze życzyliby też sobie ekranu o wyższej rozdzielczości.

Z kolei HTC One również nie może się pochwalić, zdaniem jego użytkowników, przyzwoitym czasem pracy na baterii. Problem też w tym telefonie sprawia jakość dźwięku, zarówno podczas rozmów, jak i słuchania muzyki.

A wam co się nie podoba w waszych smartfonach?