Premiera LEGO Marvel Super Heroes już w tym tygodniu

Iron Man, Hulk, Wolverine i reszta bohaterów raz jeszcze uratują świat przed zagładą.

Jesteśmy niezwykle podekscytowani, mogąc ożywić wiele klasycznych postaci Marvela w formie klocków LEGO. Rozgrywka w LEGO Marvel Super Heroes będzie zabawna i przyjazna rodzinie” stwierdził Tom Stone, dyrektor zarządzający TT Games Publishing. „Gracze wyruszą w ostateczną misję ocalenia Ziemi, odwiedzą słynne budynki w Nowym Jorku zbudowanym z klocków LEGO, a także opuszczą Ziemię i odkryją kultowe lokacje ze świata Marvela.”

Klasyczne połączenie przygody, humoru i znanych marek to dobry przepis na sukces. Każda następna gra z serii LEGO cieszy się dużą popularnością i zgarnia pozytywne oceny. Najpewniej i tym razem produkcja nie rozczaruje żadnego fana akcji, rozwiązywania zagadek i epickich starć. W LEGO Marvel Super Heroes Nick Fury wezwie do walki kultowe postacie z komiksowego uniwersum, by ochroniły one Ziemię przed zemstą Lokiego i głodem Galactusa – pożeracza światów. Gracze będą mogli podczas rozgrywki odblokować ponad sto bohaterów m.in. Spider-Mana, Wolverine’a, Kapitana Amerykę, Hulka, Thora, Czarną Wdowę, Sokole Oko czy Deadpoola.

Gra dostępna będzie w polskiej wersji językowej (napisy) na wszystkich platformach. LEGO Marvel Super Heroes pojawi się także na next-genach, ale konkretna data premiery nie została jeszcze ustalona.