Samsung dla najmłodszych

Samsung dla najmłodszych

Samsung Galaxy Tab 3 Kids to urządzenie wyposażone w nawigację na dotykowym ekranie między innymi poprzez umieszczenie różnego rodzaju interaktywnych postaci, które mają wywołać uśmiech na twarzy dziecka. W tablecie postawiono bardzo mocno na rozszerzone ustawienia kontroli rodzicielskiej, która pozwala na zarządzanie aplikacjami. Ochronę dzieci przed nieodpowiednimi dla nich treściami oraz kontrolę czasu, jaki spędzają na korzystaniu z urządzenia zapewnia funkcja Time Manager. Dodatkowo, specjalna osłona krawędzi podnosi bezpieczeństwo użytkowania tabletu pozostawionego w rękach najmłodszych.

Samsung Galaxy Tab 3 Kids został zaprojektowany z myślą nie tylko o rozrywce, ale przede wszystkim o rozwoju dziecka. W tym celu, tablet został wyposażony w dodatkowe oprogramowanie. Znajduje się na nim m. in. 9 popularnych, edukacyjnych aplikacji, z czego 4 znajdują się wśród 10 najpopularniejszych aplikacji w wielu krajach (według Samsung Apps i Google Play). Dzięki nim, najmłodsi będą mieli okazje uczyć się języka angielskiego, poznawać świat, a także rozwijać wyobraźnię i kreatywność. Ponadto, Galaxy Tab 3 Kids został wyposażony w aparat fotograficzny, w którym funkcje zbędne dzieciom zostały zastąpione nowymi, dedykowanymi dla najmłodszych.

Także rodzice będą mogli skorzystać z tabletu, jako że oferuje on pełną funkcjonalność w trybie normalnym, który można uruchomić zamiast specjalnego trybu dziecięcego. Urządzenie wyposażone jest w 7-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości WSVGA (1024 x 600 pikseli), na którym znajdziemy system operacyjny Android 4.1.2. Sercem urządzenia jest dwurdzeniowy procesor o częstotliwości taktowania 1.2 GHz, wspomagany przez 1-gigabajtową pamięć operacyjną RAM. Na aplikacje oraz multimedia zarezerwowano 8 GB wbudowanej pamięci, z możliwością dalszej rozbudowy poprzez wykorzystanie kart microSD – maksymalnie do 32 GB.

Samsung Galaxy Tab 3 Kids ma żółtą obudowę i jest wyposażony w miękką, bezpieczną dla dzieci gumową nakładkę. Urządzenie można wyposażyć w kolorową ramkę umożliwiającą postawienie tabletu w pionie. Producent dołącza do ramki bezpieczny dla dzieci specjalny “ołówek”, za pomocą którego można rysować i kolorować rysunki na ekranie.

Sugerowana cena Samsung Galaxy Tab 3 Kids to 899 zł