Znamy finalistów konkursu, którzy przetestują tablety Kiano Elegance

Znamy finalistów konkursu, którzy przetestują tablety Kiano Elegance

Wasze zainteresowanie konkursem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Dostaliśmy tyle wspaniałych zgłoszeń, że wybór ośmiu finalistów okazał się niezwykle trudnym zadaniem. Ale, żeby nie przedłużać, oto oni:

  • Paweł Barabasz Pan Paweł, oprócz instalowania w samochodach instalacji LPG, hobbystycznie zajmuje się również tworzeniem i programowaniem układów elektrycznych. Chętnie przeczytamy co sądzi o Kiano i jak tablet sprawuje się w rękach kogoś, kto tylko czeka na to, żeby rozłożyć go na części pierwsze. Oprócz tego dowiemy się, jak tablet sprawdza się jako pomoc w warsztacie samochodowym.
  • Magdalena Borawska-Wasiljew
    Matka, żona, kobieta pracująca. Od urządzeń oczekuje wiele. Mają mieścić się do damskiej torebki, byc zawsze pod ręką i… w kilku kwestiach zastępować męża. Jeśli Pani Magdalena przetestuje tablet Kiano choć w połowie tak intensywnie, jak obiecała w swoim zgłoszeniu to na pewno będziemy mieli o czym pisać.

  • Żaneta Frelkowska-Bujak“Do wyszukiwania inspiracji na spędzenie dnia następnego i umilania sobie czasu”. Pani Żaneta sobie to wszystko całkiem nieźle przemyślała. A do tego zawodowo zajmuje się testowaniem sprzętu i zwracaniem uwagi na najdrobniejsze szczegóły. Tablet ma towarzyszyć jej przez całą dobę – jesteśmy niezmiernie ciekawi, czy urządzenie sprosta oczekiwaniom naszej uczestniczki.
  • Szymon Iskierka – Pan Szymon, jak każdy ojciec nie będzie testował urządzenia sam. Najbardziej spodobało nam się to zdanie: “Dobry tablet ma być zarazem i królem i błaznem i katem. Ma rządzić wśród złodziei czasu, dostarczać rozrywki i zabijać nudę.” Oczekuje Pan sprzętu wysokiej klasy Panie Szymonie, Kiano obiecuje, że takie właśnie są ich tablety. Przekonajmy się razem, czy to prawda.
  • Bartosz Korczyński Uczeń Liceum Politechniki Łódzkiej. Zainteresowanie grami komputerowymi szybko zamieniło się w chęć programowania, dzięki czemu Bartosz między innymi zajmuje się tworzeniem aplikacji mobilnych. Z tabletu Kiano będzie korzystał zarówno w szkole do nauki, jak i w domu do zabawy i testowania programów. Bartosz ma wątpliwości co do tego, czy tablet Kiano spełni jego oczekiwania.
  • Pawel MajkowskiPan Paweł obiecuje rozgrzać baterię Kiano do czerwoności. Do tego, jego mieszkanie to istne multimedialne królestwo, w którym do tej pory brakowało tabletu. Dodatkowo, Pan Paweł obiecuje opisywać wrażenia swojego dwuletniego syna, który nawet telewizor próbuje obsługiwać dotykowo i odczucia swojej żony, która ma podobno wygórowane wymagania co do urządzeń multimedialnych.
  • Karol Rogaś Lekarz ortopeda, fan nowych technologii i gadżeciarz. Korzysta z iPhone’a 5 i Galaxy S4. Jednocześnie. Swojego iPada wykorzystuje do granic możliwości i to samo obiecuje zrobić z Kiano. Pan Karol, oprócz wykorzystywania urządzenia w swoim gabinecie lekarskim jest również zapalonym graczem komputerowym. Zobaczymy, czy tak jak obiecywał, pozna urządzenie do granic możliwości.
  • Mieczysław Sikora – Emeryt, przedstawiciel pokolenia 60+, o którym w kontekście nowych technologii słyszy się bardzo rzadko. Bardzo cieszymy się, że Pan Mieczysław postanowił zgłosić się do testowania tabletu – z przyjemnością przeczytamy o jego wrażeniach i zastosowaniach, jakie znajdzie dla tabletu.

To oczywiście dopiero początek zabawy. Jak tylko tablety dotrą do naszych finalistów zasypiemy ich najróżniejszymi pytaniami i zmusimy do udzielenia wyczerpujących odpowiedzi. Jeśli zastanawialiście się nad zakupem tabletu i chcielibyście dowiedzieć się jak takie urządzenie sprawdza się w użytkowaniu na codzień odwiedzajcie naszą stronę, na której publikować będziemy wrażenia naszych uczestników, którzy jak nam to obiecali, przetestują tablet Kiano do granic jego możliwości.