Apple ma wielkie plany na 2014 rok

Apple ma wielkie plany na 2014 rok

Serwis 9to5mac dotarł do e-maila, jakiego Tim Cook, szef firmy Apple, wysłał do wszystkich swoich podwładnych. W notatce zawarł między innymi swoje refleksje dotyczące kończącego się, 2013 roku. Wspomniał między innymi o tym, że Mac Pro produkowany jest Stanach Zjednoczonych, a iOS 7 nazwał “nadzwyczaj ambitnym projektem”.

Istotne jest także to, co Cook myśli o nadchodzącym roku, a według tej notatki ma wielkie plany. Jak sam stwierdził w rzeczonym e-mailu, Apple ma “wielkie plany, które myślimy, że klienci pokochają”.

I teraz można by uruchomić całą machinę spekulacji, w odpowiedzi na pytanie: co autor miał na myśli? W Internecie bowiem od jakiegoś czasu szerzą się pogłoski, a to że Apple zbuduje inteligentny zegarek (iWatch – te akurat są najbardziej wiarygodne), a to że wejdzie w rynek telewizorów, a to że skonstruuje jeszcze większe iPada. Pogłosek tych właściwie nie ma końca.

Wiadomo także, że rada nadzorcza firmy z Cupertino naciska Tima Cooka, by bardziej stawiał na innowacje i wprowadzał nowe produkty, których od czasu śmierci Steve’a Jobsa właściwie nie było (pomijając iPada mini, który de facto zupełnie nowym produktem nie jest).