Dla tych, co lubią duże, a nie chcą wydawać fortuny

Dla tych, co lubią duże, a nie chcą wydawać fortuny

Panoramiczny, 5-calowy ekran Huawei Ascend G700 pozwala na wyświetlanie zdjęć i filmów w jakości HD. Ascend G700 to także procesor Quad-core 1,2GHz z 2GB pamięci operacyjnej RAM. To, w połączeniu z możliwością transferu danych w technologii HSPA+ z prędkością do 42Mbps sprawia, że najnowszy smartfon Huawei nie powinien zwalniać nawet w trudniejszych chwilach, a dzięki technologii Huawei Power Saving można mieć pewność, że nie zaskoczy nas nagłe rozładowanie baterii.

Zamknięty w smukłej obudowie Ascend G700 został wyposażony w autorski interfejs użytkownika Huawei – Emotion UI. Pozwala on dostosować organizację i funkcje ekranu urządzenia do własnych potrzeb– wygląd menu, ikon i tapet można zmienić za pomocą dosłownie kilku kliknięć. Zastosowane w Emotion UI widżety ułatwiają zarządzanie aplikacjami i folderami. Ascend G700 pracuje na systemie operacyjnym Android 4.2 Jelly Bean.

Nowy Ascend został wyposażony w aparat o matrycy 8Mpix z funkcją auto-focus. Zdjęcia można przechowywać na 8 GB pamięci wewnętrznej.

G700 jest dostępny na polskim rynku w sugerowanej cenie detalicznej 999 PLN w ofercie sprzedaży poza operatorskiej.